איך מסירים קעקוע | 

הסבר מפורט איך מורידים קעקוע 

בשוק קיימות מספר שיטות איך למסירים קעקוע , אנחנו נתמקד בשיטה הפופולרית ביותר איך להסיר קעקוע. הסרת קעקוע הוא הליך קוסמטי מאוד פופולרי ופשוט וזאת מכיוון שהוא בטוח, יעיל, יחסית מהיר וללא תופעות לוואי. פעמים רבות אנחנו נתקלים בקעקועים מאוד דהויים או מרוחים על פני העור, קעקועים אלו לרוב נמצאים בשכבות העור העליונות (הנקראות אפי-דרמיס ובדרמיס עצמו) ובאופן טבעי המערכת החיסונית של הגוף מנסה כל הזמן להסיר את הקעקוע ולדחות אותו מגופנו , מכיוון שיש גבול עד כמה המערכת החיסונית יכולה להסיר את הקעקוע נדרשת התערבות שלנו ע”י לייזר באורכי גלים שונים, לכן ניתן לראות שאף לאחר שנים רבות הקעקוע דוהה ונשאר כתם דיו מכוער ולא ברור וזאת כתוצאה מניסיון של הגוף להסיר את הקעקוע .

אז איך מסירים קעקוע בפועל ,

דיו הקעקוע לכוד בשכבות עור עליונות ועמוקות ולכן מאוד קשה לגוף לפרק אותו ללא התערבות חיצונית הסרת קעקוע בלייזר בעצם מאיצה את פעילות המערכת החיסונים של הגוף ע”י ניפוץ הדיו לנקודות מיקרוסקופיות שהגוף יכול לפרק ולסלק, כמובן שלוקח מספר טיפולים על מנת להגיע לכל שכבות העור העמוקות יותר ע”י שימוש באנרגיית לייזר גבוהה יותר, על מנת לנפץ את הדיו יש להגיע לטמפרטורות גבוהות מאוד ועם זאת לשמור על העור מפני הצטלקות. 

אנחנו בגמ”ח המרכזי להסרת קעקועים בלייזר משתמשים במערכת לייזר המובילה ובחזקה בעולם מסוג Q-switched Ruby laser QSRL באורכי גל שונים של 1064nm 532nm ו 694nm המכסים למעשה את כל סוגי הצבע האפשריים שקיימים כיום בשוק הסרת הקעקועים, דרך זו היא הבטוחה והיעילה ביותר עבור הורדת קעקוע. 

חשוב לדעת שקיימים סוגי לייזר ומערכות רבות בתחום הקוסמטיקה ושימוש במערכת  שלא מיועדת להסיר קעקוע יכולה לגרום לצלקות פיגמנטציה ותופעות בלתי הפיכות ולכן כאשר באים להוריד קעקוע יש לבחון באיזה מערכת הקליניקה משתמשת , למשל האם המערכת יוצרה באירופה או בארה”ב והיא בעלת תקן או שמא יוצרה בסין ללא פיקוח של גופי הבריאות העולמיים, האם אורכי הגל שעובדים איתם הם אכן מתאימים לסוג הצבע אותו מבקשים להסיר.

ניתן לקבל את כל הסודות והטיפים במאמר שלנו “כל הסודות והטיפים להסרת קעקועים” וכך להמנע מעוגמת נפש ובזבוז כסף לא רצויים.

הסרת קעקוע צבעוני
איך מסירים קעקוע צבעוני