הסרת קעקועים ואתם

קעקועים נועדו להיות קבועים. עם זאת, הטכנולוגיה שלנו היא פורצת דרך בתחום הסרת הקעקועים המאפשרת למטופלים שלנו פתרון אידיאלי לקעקועים בלתי רצויים שנהיו נחלת העבר. אנחנו משתמשים כיום בטכנולוגיה פורצת דרך להסרת קעקועים בלייזר של חברת Astanza האמריקאית, טכנולוגיה זו היא השיטה היעילה ביותר להסרת קעקועים ללא צלקות. ישנם מספר של קרמים והזרקה בשוק שמבטיחים למחוק או לטשטש קעקועים, אבל מוצרים אלה הם גם לא יעילים וגם מאוד מסוכנים מכיוון שהם יכולים לגרום לצלקות. לחלופין, הסרת קעקועים בלייזר של חברת Astanza היא בטוחה, יעילה, ותכליתית. ניתן לטפל בכל גווני העור וכמעט כל צבעי הקעקוע יכולים להיות דהויים ומחיקים ביעילות גבוהה עם הטכנולוגית האיכות שלנו.

סוג הלייזר שלנו:

יש הרבה סוגיי לייזרים לטיפולים אסתטיים בשוק, אבל רק סוג מסוים יכול לשמש להסרת קעקוע. יש לייזרים להסרת שיער, הפחתת שומן, או הסרת ורידים הסוג היחיד של לייזר שיכול להוריד קעקועים ללא שום תופעות לוואי נקרא  “Q-switched” ולכן טיפול במכוני יופי וקוסמטיקה המצוידים בלייזרים שונים לתחום האסתטיקה יכולים לגרום נזקים קשים לעור כאשר הם נפגשים עם קעקוע. כאשר מחפשים מכון להסרת קעקועים בלייזר, צריך לוודא שהמכון משתמש בלייזר מסוג “Q-switched”. אין סוגי לייזר נוספים להסרת קעקועים שמציעים את אותה המידה של יעילות ובטיחות. טכנולוגית שלנו מאפשרת להסיר כמעט את כל צבעי הדיו הקיימים עם מספר מינימאלי של טיפולים.

הסרת קעקועים בלייזר - הטכנולוגיה
הטכנולוגיה שלנו
התהליך:

הסרת קעקוע בטכנולוגיה שלנו היא הליך מהיר וקל באופן מפתיע. רוב הטיפולים לוקחים פחות מחמש דקות. רוב המטופלים אומרים שהתחושה של הסרת קעקוע דומה לזה של עשיית הקעקוע. קיימים מספר פתרונות אלחוש,  כגון משחות מאלחשות, שקיות קרח או מכונה אוויר קרה, כדי למזער את אי הנוחות. לרוב יש מעט תופעות לוואי לאחר הטיפול ובהרבה מקרים אין בכלל, הכול תלוי בסוג העור והרגישות שלו, בממוצע העור חוזר למצבו הראשוני לאחר מספר שבועות כאשר לאחר שישה שבועות כבר ניתן לעשות טיפול נוסף. עם הטכנולוגיה והידע שלנו ניתן להוריד את כל הקעקועים אלא אם כן הצבע הוא מאוד בעייתי או שהקעקוע נעשה על צלקת או הצטלק לאחר עשיית הקעקוע.

יש לדעת  שכמעט כל קעקועים דורשים טיפולים רבים להסרה מלאה. המהירות של דהיית קעקוע עשויה להשתנות ממטופל למטופל, בהתאם למערכת החיסונית של המטופל והאיכות ושל הקעקוע. עם זאת, בגלל העוצמה  חסרת התקדים של המכשיר שלנו  ניתן לרוב לצמצם את כמות המפגשים על מנת להגיע לתוצאה סופית