שאלות נפוצות בהסרת קעקועים בלייזר

בהחלט כן, ברוב המקרים הקעקוע אכן נעלם לגמרי, במקרים מסוימים אנחנו מצליחים לטשטש את הקעקוע לא ב 100% אך מקרים אילו חריגים מאוד.

המערכת שלנו נחשבת לקצה הטכנולוגיה בתחום הסרת הקעקועים בלייזר, כיום אנחנו יכולים להסיר את כל קשת הצבעים . אנחנו משתמשים באורכי גל 1064nm 532nm ו 694nm המכסים את כל גווני הצבעים.

לצערנו הרב הטיפול כרוך בתשלום מכיוון שהסרת קעקועים בלייזר עולה המון כסף ועל מנת להחזיק את הקליניקה והציוד היקר אנחנו חייבים לדרוש תשלום, יחד עם זאת המחירים שלנו זולים מאוד ומגיעים לעד מרבע ממחירי שוק הסרת הקעקועים ושווים לכל נפש.

הדרך הטובה ביותר היא לשלוח לנו תמונה, ניתן לשלוח בשלוש דרכים: דרך האתר בטופס הצור קשר , דרך המייל: tattoos.off@gmail.com או דרך הפייסבוק שלנו, כמובן שאנחנו נחזיר מחיר כולל כל המידע הרלוונטי עבור הטיפול הסרת הקעקוע.

הסרת קעקועים בלייזר היא תהליך מציק, יש שאומרים שהוא כמו גומייה שמכה בעור, כמובן שניתן לאלחש את המקום על ידי משחות כגון אמלה ואזרקאין שמפחיתות את הכאב כמעט לגמרי.

בחלק מהמקרים אפשר כבר אחרי כמה ימים לראות שהקעקוע דהה במקצת וחלקים שהיו חלשים בו אף נעלמו לחלוטין, השגת התוצאה הטובה ביותר היא לאחר המתנה של 6-8 שבועות וחזרה על הטיפול.

בוודאי שיש לנו המכונה איתה אנחנו עובדים מאושר על ידי רשות התרופות האמריקאית (FDA) והאירופאית (EMA) כמו כן גם משרד הבריאות הישראלי.

ברוב המקרים בין 4-10 טיפולים יספיקו במקרים קלים אפילו שלושה טיפולים יצליחו להסיר את הקעקוע לגמרי.

המחיר הוא פר טיפול כלומר כל פעם שבאים לטיפול משלמים עבור אותו טיפול , כך בעצם אם לא תהיו מרוצים חלילה תוכלו להמשיך בכל מקום אחר.

חשיפה לשמש בשבועיים הראשונים מאוד קריטית ולא מומלצת מכיוון שהעור לאחר הטיפול מאוד רגיש ויכולה להיווצר צלקתיות מסוימת באזור הקעקוע. לכן בכל מקרה של מפגש עם השמש יש לשים מקדם הגנה הכי גבוהה וללבוש בגד באזור הקעקוע.

כן , בשנת 2020 נרכשה מערכת מהמובילות בעולם להסרת קעקועים יחד עם יכולות לטיפולים פנים כגון , הסרת נמשים פגמנטציות , פילינג פנים, הסרת אקנה (פצעי בגרות) ועוד .

צרו עמנו קשר עוד היום והתחילו טיפול כבר מחר