2- מכשירים 5- אורכי גל

2- מכשירים

5- אורכי גל

starwalker-poster3b

מערכת להסרת קעקועים

המערכת שלנו מורכבת משני מכשירים המשלבים יחד עוצמה של ND:YAG לייזר ו RUBY לייזר באורכי גל שונים שהעיקריים שבהם 532nm , 694nm , 1064nm המייצרים ספקטרום רחב המכסה את כל צבעי הקעקועים.

שלושת אורכי הגל האלו יכולים להסיר החל מקעקועים פשוטים בצבע שחור ועד קעקועים ירוקים טורקיזים וצהובים הנחשבים לקשים מאוד , הכוח והאמינות של המערכת ללא תחרות.

המערכת מורכבת ממכשיר הדגל של חברת פוטנה העולמית ונקרא StarWalker  , מכשיר זה יודע להסיר את כל סוגי הקעקועים שיש , כמו כן למכשיר פונקציות רבות החל מטיפולי אקנה פעיל , פיגמנטציות וכתמי עור שונים , למכשיר זה 4 אורכי גל שהעיקרים שבהם הם 532nm ו 1064nm .

הפוטונה StarWalker הוא מכשיר דגל בחבר פוטונה ויחד עם הסרת קעקועים המכשיר מסיר איפור קבוע, הדמיית שיער כושלת , פיגמנטציות, נמשים, אקנה (פיצעי בגרות) פעיל ושאינו פעיל , פטרת הציפורניים ועוד שלל טיפולי פנים כדוגמת פילינג קרבון ומיצוק העור ע”י עידוד קלוגן.

המכשיר השני שלנו שמשלים את  המערכת העוצמתית הוא של חברת ALMA העולמית ונקרא Sinon  מכשיר זה מספק לנו אורך גל נדיר 694nm שנותן מענה לכל הקעקועים הטורקיזים , ירוקים , כחולים , ובכך בעצם נותן לנו יכולת להסיר את כל קשת הצבעים הקיימים.