מידע למטופל

שאלות מרכזיות בהסרת קעקועים

המערכת להסרת קעקועים שלנו מהטובות בעולם אנחנו משתמשים במכשיר מסוג Dualtiy (דואליות),המייצר קרן לייזר עוצמתית הנקראת YAG,המכשיר מייצר פולסים קצרים (60000 פיקו/שניה),המכשיר נקרא "דואלתי" מלשון דו כלומר הוא יודע לייצר שתי סוגי אורכי גל שמצליחים להסיר כמעט את כל קשת הצבעים.טכנולוגיה זו היא היעילה ביותר עבור צבעי דיו של רוב הקעקועים.

סיבות עיקריות להסרת קעקועים

השגת התוצאות הטובות ביותר עבור קעקוע שלך, לאחר טיפול להסרת הקעקוע רוב המטופלים חווים הלבנה של העור והאזור נראה כמו כווייה שטחית, לפעמים מופיעים באזור שטפי דם נפיחות ושלפוחיות, אספנו עשר נקודות חשובות לטיפול שיכולות לעזור לכם להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הסרת הקעקוע, כמובן שכל מטופל חווה תופעות לוואי שונות דבר המושפע מסוג העור וסוג הקעקוע המטופל.

הסרת קעקועים ואתם

שיטות הפחתת כאב בהסרת קעקועים בלייזר, הסרת קעקועים בלייזר עבור רוב המטופלים הוא הליך מציק וכואב, אף אל פי שכל המטופלים חוו בעברם את כאב עשיית הקעקוע, רבים חוששים מהכאב הכרוך בהסרתו. קיימות תגובות שונות לכאב של הסרת הקעקוע בקרב המטופלים, לרוב הכאב הוא ניסבל וחלקם לא עומדים בו, התיאור המדויק ביותר הוא כגומייה המצליפה במהירות על פני העור. קיימות מספר דרכים של שיטות להפחתת כאב, במאמר הבא נביא את מספר השיטות השונות לנוחיותכם.